Шмигаль заявив, що після війни в Україні очікується справжній бум у розвитку ВПК

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль стверджує, що після війни влада очікує буму в розвитку військово-промислового комплексу в Україні. Про це Шмигаль заявив у Лондоні на Конференції з питань відновлення України 21 червня, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Ми визначили п'ять ключових сегментів, які формуватимуть основу відновлення і трансформації нашої економіки", - сказав Шмигаль.

Зокрема, прем'єр відзначив великий потенціал в енергетичному секторі України, видобутку та зберіганні газу, а також у гідроенергетиці.

Ще одним важливим сектором економіки є військово-промисловий комплекс.

"Уже зараз європейські глобальні компанії розглядають можливість будівництва виробничих потужностей в Україні. Після війни ми очікуємо справжнього буму в розвитку цього сектору в Україні", - додав він.

Крім того, Шмигаль звернув увагу на сільське господарство, заявивши, що післявоєнне зростання цієї галузі може подвоїтися.

Серед іншого, за словами прем'єра, ще однією перспективною галуззю є інфраструктура.

"ІТ. Ми амбітно налаштовані стати одним із лідерів. Ми пропонуємо найкращі умови для залучення приватного сектору. Ті, хто інвестує в Україну сьогодні, матимуть надзвичайні можливості та перспективи в найближчі роки", - заявив Шмигаль.

Як повідомлялося, програма розвитку ООН спільно з партнерами акумулює 1 млрд доларів на відновлення України. 

Статті

Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Всі статті