Шмигаль закликав міжнародних донорів терміново надати фінансування Україні – ЗМІ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль запросив екстрену зустріч із міжнародними донорами через невизначеність щодо бюджету на 2024 рік і затримку західної допомоги. Про це повідомило агентство "Bloomberg".

У листі Координаційній платформі донорів український прем'єр заявив, що кошти необхідні вже наступного місяця для забезпечення основних бюджетних потреб України. Йдеться про підтримку роботи уряду, а також виплати вчителям, держслужбовцям та пенсіонерам. 

“Для макроекономічної стабільності дуже важливо, щоб ми отримали достатнє, швидке та прогнозоване зовнішнє фінансування, починаючи з січня 2024 року. Ми не можемо чекати березня”, - наголосив він. 

Шмигаль закликав союзників зосередитися саме на нагальних бюджетних потребах України.

Як повідомлялося, у Мінекономіки заявили про ризики затримки соцвиплат через нестачу зовнішнього фінансування.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті