Шмигаль вніс до Ради подання про призначення трьох міністрів

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вніс у Верховну Ради подання про призначення трьох міністрів. Про це повідомив представник уряду у парламенті Тарас Мельничук в своєму телеграм-каналі 20 березня.

"У Верховну Раду України надійшли подання Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. про призначення: Федорова Михайла Альбертовича на посаду Віце-прем'єр-міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністра цифрової трансформації України; Лісового Оксена Васильовича на посаду Міністра освіти і науки України; Камишіна Олександра Миколайовича на посаду Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України", - написав він.

Як повідомлялося, народні депутати проголосували за звільнення з посад трьох міністрів уряду.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті