Шмигаль вніс до Ради подання про призначення трьох міністрів

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вніс у Верховну Ради подання про призначення трьох міністрів. Про це повідомив представник уряду у парламенті Тарас Мельничук в своєму телеграм-каналі 20 березня.

"У Верховну Раду України надійшли подання Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. про призначення: Федорова Михайла Альбертовича на посаду Віце-прем'єр-міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністра цифрової трансформації України; Лісового Оксена Васильовича на посаду Міністра освіти і науки України; Камишіна Олександра Миколайовича на посаду Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України", - написав він.

Як повідомлялося, народні депутати проголосували за звільнення з посад трьох міністрів уряду.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті