Шмигаль прибув в Словаччину для проведення міжурядових консультацій

Українська урядова делегація 11 квітня прибула в Словаччину для проведення міжурядових консультацій. Про це у Телеграм повідомив прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль.

"На порядку денному, зокрема, співпраця у сфері енергетики, логістика, торгівля, підтримка Формули миру Президента України. За підсумками консультацій планується підписання низки двосторонніх документів", - зазначив прем‘єр-міністр.

"Високий рівень представництва з обох сторін дасть можливість міністрам наших країн встановити контакти й прагматично говорити про спільні інтереси, економіку, розвиток, відновлення України, про участь у проєктах логістики та про європейські фонди. Певен, наші консультації дадуть поштовх і для міжрегіонального співробітництва, для реалізації проєктів між містами й громадами України та Словаччини", - вважає Шмигаль.

"Для нас також критично важлива підтримка наших євроінтеграційних прагнень і Формули миру Президента України. Зосередимо увагу на цих питаннях. Під час відкриття діалогу акцентував на постійних повітряних атаках росії. Зокрема, сьогодні ворог знову завдав комбінованого удару по енергетичній і цивільній інфраструктурі. Цінуємо надану Словаччиною енергетичну й гуманітарну допомогу", - акцентував прем‘єр-міністр.

"Дякую Прем’єр-міністру Роберту Фіцо й словацькому уряду за організацію цих консультацій та підтримку в багатьох сферах. Розраховуємо на подальший розвиток нашої прагматичної співпраці", - вказав Шмигаль.

Як повідомлялося, Зеленський прибув до Литви для участі в саміті Триморʼя.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті