Шмигаль обговорив із місією МВФ програму фінансування України на 15,6 млрд доларів

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль обговорив із місією Міжнародного валютного фонду в Україні кроки для реалізації спільної чотирирічної програми на 15,6 млрд доларів. Про це він повідомив у Телеграмі 2 жовтня.

"Перший візит місії МВФ в Україну за більш ніж три роки. Обговорили кроки, необхідні для реалізації чотирирічної програми з Фондом на суму 15,6 млрд доларів... Спільно з партнерами працюємо для посилення економічної стійкості нашої держави", - написав Шмигаль.

За його словами, Україна тісно співпрацює з партнерами з питання впровадження реформ і продовжує роботу, спрямовану на розвиток економіки.

"Розповів про наші основні напрями, зокрема це залучення інвестицій, програми підтримки малого й середнього бізнесу, державно-приватне партнерство. Обговорили спільну роботу в межах Багатосторонньої координаційної платформи донорів. Поінформував місію про потреби України у коштах для покриття дефіциту бюджету та окремо про потреби на відновлення", - зазначив прем'єр.

Як повідомлялося, 1 жовтня в Україну прибула Делегація МВФ на чолі з заступником директора Європейського департаменту.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті