Шмигаль: "Через дії чи бездіяльність міської влади Києва постала загроза затоплення та руйнування тунелів "синьої" гілки метро"

Через дії чи бездіяльність міської влади постала загроза затоплення та руйнування тунелів «синьої» гілки київського метро. Це матиме безпосередній вплив на безпеку киян. Про це ввечері 8 грудня заявив у Телеграм прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він підкреслив, що під час повномасштабної війни Київський метрополітен має подвійне стратегічне значення – як транспортна артерія і як бомбосховище, де знаходять прихисток тисячі людей.

"Доручив 9 грудня провести засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі віцепрем’єр-міністра Олександра Кубракова, міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка, очільника Мінстратегпрому Олександра Камишіна, тимчасового виконувача обов’язків голови ДСНС Володимира Демчука, начальника Київського метрополітену Віктора Брагінського. Очікуємо також на присутність голови КМДА Віталія Кличка з детальною доповіддю з цього питання", - зазначив Шмигаль.

"Наше завдання – оперативно оцінити ситуацію та вжити заходів, аби не допустити її розвитку за негативним сценарієм. Найважливіше – убезпечити життя та здоров’я людей та уникнути транспортного колапсу в столиці", - підкреслив прем‘єр-міністр.

О 17.06 8 грудня мер Києва Віталій Кличко повідомив у Телеграм, що "фахівці досліджують причини аварійної ситуації, що виникла в тунелі  на ділянці синьої гілки метро між станціями "Теремки" – "Деміївська".

"Там рух поїздів закрили. І наразі вони курсують між станціями "Героїв Дніпра" – "Либідська". На час ремонтних робіт оперативно організували рух наземного транспорту: автобусів та тролейбусів. Від "Теремків" до "Либідської" курсують уже 55 автобусів та 15 тролейбусів. Протягом найближчих годин кількість наземного транспорту, що дублює маршрути закритих станцій метро, збільшимо до 77 автобусів і 20 тролейбусів", - заспокоїв киян Кличко.

"За попередніми розрахунками, відновлювальні роботи можуть тривати до 6 місяців і проводитимуть їх на поверхні", - констатував мер.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті