Шляхів для евакуації населення з окупації щоразу стає менше – Федоров

Шляхів для евакуації населення з тимчасово окупованих територій щоразу стає менше. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram.

"Після втоми мосту на Чонгарі, через який проходило 70% кримського трафіку, для виїзду з Мелітополя в сторону Криму для легкових авто працює єдиний КПП "Армянськ". Проте доводиться робити петлю у десятки кілометрів, на пропускному пункті величезні черги, а дорога від Армянська до Сімферополя надпогана", - повідомив він.

За його словами, під час вчорашнього цирку з "переворотом" у росії ворог відразу ж закрив альтернативні кримському шляхи евакуації: КПП у Новоазовську Донеччини та КПП у Колотилівці на межі Сумщини та РФ.

Крім того, зазначив він, ра кордоні РФ та Латвії людям доводиться проходити ворожу фільтрацію від 4-х днів.

"Наразі єдиний можливий шлях виїзду - КПП "Армянськ" через Крим в сторону Грузії.  Там де є ворог, знаходитись вкрай небезпечно, а виїхати дедалі складніше. Поки можливість існує - необхідно виїзжати з окупації", - закликав Іван Федоров.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті