Школи України готові до початку навчання у змішаному режимі – Шкарлет

Школи України готові прийняти учнів до навчання у змішаному режимі, проте остаточне рішення – за батьками. Про це розповів міністр освіти та науки Сергій Шкарлет в ефірі телемарафону єдиних новин 12 серпня, - пише УП.

Він зазначив, що початок навчання і його формат залежатиме від безпекової ситуації.

"Рішення щодо участі кожної дитини в освітньому процесі буде прийматися перш за все батьками. На сьогодні держава, громади, засновники готують заклади освіти до початку навчального року, організація може змінюватися. Ми готові до того, що процес навчання буде в змішаному режимі. Адже це буде певним чином чергувати очне навчання з онлайн-навчанням і дасть можливість кожному викладачу формувати певну черговість у засвоєнні матеріалу", – сказав Шкарлет.

Міністр освіти додав, що програму та підходи переглянули під час першої хвилі пандемії COVID-19.

"Змінили контент, предметність і черговість, щоб були мінімальні втрати в освітньому процесі. Зараз акцент – на системне шкільне навчання", – зазначив він.

За його словами, вчителі можуть внести зміни, якщо діти погано засвоюватимуть матеріал. Наприклад, удосконалити календарний план чи побудувати індивідуальну освітню траєкторію для учнів.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті