Щось не задалося? Ватажок "ДНР" продовжив термін дії "республіканських" паспортів до кінця року

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін продовжив термін дії "республіканських" паспортів до кінця року. Про це йдеться в його "указі".

У ньому зазначається, що зроблено це "з метою реалізації прав громадян на отримання заходів соціального захисту".

Згідно з колишнім "указом" Пушиліна дія паспортів "ДНР" закінчилася 31 грудня 2023 року.  

Однак, судячи з усього, багато жителів окупованої частини Донецької області, переважно пенсіонери, досі не отримали російського громадянства. 

Як повідомлялося раніше, окупаційна влада "ДНР" дозволила голосувати на виборах президента РФ навіть власникам українських паспортів.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті