Щоб терористи не мали почуття безкарності, Україні потрібні далекобійні ракети - Зеленський про обстріл Костянтинівки

Президент України Володимир Зеленський заявив, що країні потрібні далекобійні ракети, щоб протидіяти спробам обстріляти мирні міста. Про це Зеленський сказав у своєму відеозверненні 28 січня. 

"Сьогодні о 9.15 російська армія здійснила обстріл нашого міста Костянтинівка на Донеччині. Ворог застосував ракети С-300. По житловому сектору. Станом на цей час – 17 прізвищ у списку постраждалих. 14 – поранені. Троє людей загинули", - сказав він.

За його словами, російські ракети влучили в Костянтинівці, зокрема, в 4 житлові будинки.

"Такі обстріли, на жаль, є повсякденністю наших територій, до яких російська армія дістає ось такими ракетами", - зазначив президент.

"Припинити цей російський терор було б можливо, якби ми могли забезпечити відповідні ракетні сили для наших військових. Щоб у терористів не було відчуття безкарності. Україні потрібні далекобійні ракети, зокрема, для того, щоб прибрати цю можливість окупанта ставити десь далеко від лінії фронту свої ракетні установки й знищувати ними українські міста", - сказав Зеленський.

Як повідомлялося, російські окупанти завдали удару по Костянтинівці вранці 28 січня. 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті