Щоб терористи не мали почуття безкарності, Україні потрібні далекобійні ракети - Зеленський про обстріл Костянтинівки

Президент України Володимир Зеленський заявив, що країні потрібні далекобійні ракети, щоб протидіяти спробам обстріляти мирні міста. Про це Зеленський сказав у своєму відеозверненні 28 січня. 

"Сьогодні о 9.15 російська армія здійснила обстріл нашого міста Костянтинівка на Донеччині. Ворог застосував ракети С-300. По житловому сектору. Станом на цей час – 17 прізвищ у списку постраждалих. 14 – поранені. Троє людей загинули", - сказав він.

За його словами, російські ракети влучили в Костянтинівці, зокрема, в 4 житлові будинки.

"Такі обстріли, на жаль, є повсякденністю наших територій, до яких російська армія дістає ось такими ракетами", - зазначив президент.

"Припинити цей російський терор було б можливо, якби ми могли забезпечити відповідні ракетні сили для наших військових. Щоб у терористів не було відчуття безкарності. Україні потрібні далекобійні ракети, зокрема, для того, щоб прибрати цю можливість окупанта ставити десь далеко від лінії фронту свої ракетні установки й знищувати ними українські міста", - сказав Зеленський.

Як повідомлялося, російські окупанти завдали удару по Костянтинівці вранці 28 січня. 

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті