Ще трьом псевдодепутатам «народної ради ДНР» повідомлено про підозри

Повідомлено про підозру ще трьом псевдодепутатам «народної ради ДНР», які реалізують політику РФ на тимчасово окупованій частині Донеччини, - повідомила прокуратура Донецької області 10 липня.

Зазначається, що у травні - червні 2023 року троє мешканців окупованого Донецька зареєструвались кандидатами в депутати «народної ради ДНР». Своє політичне майбутнє чоловіки побачили у лавах правлячої в РФ партії «Єдина росія».

Отримавши в ході фейкових виборів «депутатські мандати», чоловіки представляють інтереси держави-агресора у так званих комітетах з питань:

  • природокористування, екології, надр і природних ресурсів;
  • конституційного законодавства, державного будівництва й місцевого самоврядування;
  • бюджету, фінансів та податкової політики.

Двоє з них стали «членами комітетів», а третій – «заступником голови». Псевдонародні обранці проводять прийоми громадян та обіцяють налагодити життя в «республіці» у плідній взаємодії з російськими кураторами. 

Донецьких «єдиноросів» оголошено у розшук.

"За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури трьом громадянам заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України)", - пише прокуратура.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті