Ще трьох дітей з Херсонщини вдалося повернути на підконтрольну Україні територію

Ще трьох дітей з Херсонщини вдалося повернути на підконтрольну Україні територію. Про це повідомив голова Хекрсонської ОВА Олександр Прокудін у телеграм.

"Це хлопчаки 5-ти, 11-ти та 14-ти років. Батьки дітей самостійно зв'язалися із  представниками благодійної організації «Save Ukraine» та попросили допомогти вирватися з пекла окупації. Жити в таких умовах їм було вже не сила", - зазначив він.Нині на родини чекає тривала реабілітація та робота з психологами. Вони знаходяться у безпечному місці, де отримують необхідну допомогу.

З початку 2024 року на підконтрольну Україні територію  вдалось повернути 47 дітей із Херсонської області.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті