Ще більше 4 300 переселенців з Луганщини отримали гуманітарну допомогу

Вимушено переміщенні через напад росії мешканці Луганщини отримали на цьому тижні гуманітарну допомогу від штабів Попаснянщини, - повідомила пресслужба Луганської ВЦА 19 березня.

"Упродовж тижня більше 4 300 ВПО з Луганщини видана та доправлена гуманітарна допомога від штабів Попаснянщини", - говориться у повідомленні.

Так, у Новомосковську видано 449 продуктових наборів. "Також наші переселенці отримували дитяче харчування, дитячі та дорослі підгузки, одяг та іграшки. Надавалися й медичні послуги", - повыдомили у ВЦА.

Зазначається, зо для відправки через відділення АТ «Укрпошта» підготовлено 2500 наборів гуманітарної допомоги.

У Черкасах наших ВПО приймали психолог та лікар. Медикаменти отримали 64 ВПО.

Крім того, через відділення АТ «Укрпошта» оформлено відправку 1386 посилок.

Також у Харкові прийом переселенців вели юрист, лікар, психолог.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті