Ще 1150 військових особового складу втратила окупаційна армія за добу - Генштаб

Російська окупаційна армія втратила ще 1150 військовослужбовців особового складу за минулу добу. Про це повідомив Генштаб ЗСУ 3 жовтня.

"У зв'язку з постійним надходженням уточнених розвідувальних даних, виникла потреба коригування деяких позицій загальних втрат противника. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 03.10.24 орієнтовно склали: особового складу - близько 656710 (+1150) осіб", - сказано в повідомленні.

Крім того, знищено й уражено 6 танків, 17 бойових броньованих машин, 37 артилерійських систем, один засіб ППО, 43 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 58 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн і 12 одиниць спеціальної техніки.

Раніше повідомлялось, що найнапруженіші бої точаться на Курахівському напрямку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Світ
11.02.2026
16:00

«Прийняття України до Євросоюзу означатиме кінець усьому». Російські ЗМІ про Україну

Реальність така, що мирний процес сьогодні знаходиться в глибокому глухому куті і виходу з нього в короткостроковій перспективі не проглядається»
Всі статті