Шестеро жителів окупованого Донецька постраждали в ДТП із пасажирським автобусом в РФ

Автобус "Донецьк - Москва" перекинувся під Воронежем (РФ), унаслідок чого постраждало шестеро донеччан. Про це повідомляє ГУ МВС РФ у Воронезькій області.

ДТП сталася в ніч на 12 лютого на 539-му км траси "М-4 Дон" в Новоусманському районі Воронезької області. В автобусі перебувало 40 пасажирів і два водії. За попередніми даними, 54-річний водій автобуса "Неоплан" не врахував швидкість руху, дорожні та метеорологічні умови, унаслідок чого скоїв наїзд на опору ЛЕП, а потім автобус перекинувся в кювет.

В результаті постраждали шість пасажирів автобуса, від 31 року до 63 років, жителі окупованого Донецька.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті