«Шахтар» вирвав перемогу у «Ренна» в серії пенальті

Донецький футбольний клуб "Шахтар" переміг французьський "Ренн" у другому матчі 1/16 фінала Ліги Європи.

Французи вели в рахунку 2:0 вже в додаткових таймах по 15 хвилин (основний час завершився із рахунком 1:0 на користь "Ренна"). Але на 119-й хвилині Белокьян зрізав м'яч у власні ворота після подачі від Джурасека. 

Головним героєм серії пенальті став воротар "Шахтаря" Анатолій Трубін, який відбив три удари французів. Вирішальний пенальті у складі "гірників" забив венесуельський новачок Кевін Келсі.

Перший матч завершився перемогою "Шахтаря" із рахунком 2:1.

Як повідомлялося раніше, виступи у єврокубках припинив ще один український клуб - СК "Дніпро-1".

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті