"Шахед" поцілив в об’єкт інфраструктури на Одещині, ще у двох областях "прильотами" пошкоджені підприємства

Підрозділи ППО цієї ночі знищили на південному напрямку дев’ять дронів типу "Shahed", проте зафіксовано влучання в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Про це повідомили 26 грудня Сили оборони півдня. 

Як зазначається, за дві хвилі атак протяжністю 2 і 4 години підрозділам протиповітряної оборони вдалось знищити по чотири безпілотники в межах Одещини та Миколаївщини, ще один "приземлили" над Херсонщиною.  

"В Одеському районі ворог поцілив по відкритій території одного з інфраструктурних об'єктів. Виниклу пожежу оперативно ліквідовано. Люди не постраждали. На Миколаївщині влучанням у промисловий об'єкт пошкоджено складські будівлі. Постраждалих не зафіксовано", - йдеться у повідомленні. 

Водночас на Херсонщині, за даними ОВА, російські військові поцілили  у житлові квартали, об'єкт критичної інфраструктури у Херсонському районі.

Як повідомлялося, сили ППО збили 13 "Шахедів" у межах Хмельницької та ще трьох областей.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті