Північна Корея визнала фейкові "референдуми", що були проведені російськими окупантами в Україні

Північна Корея визнала фейкові "референдуми", що були проведені російськими окупантами в Україні "легальними". Про це йдеться у повідомленні єдиного у КНДР інформаційного агентства ЦТАК.

У мені наголошується, що глава департаменту МЗС КНДР у справах міжнародних організацій Чо Чхоль Су опублікував, в якому заявив, що "Донецькій та Луганській народних республіках, Херсонській та Запорізькій областях проведено референдум відповідно до Статуту ООН, який визначив принцип рівності народу та його права на самовизначення".

За версією північнокорейського керівництва, фейковий "референдум" "проведено за легальними способами та порядком".

Нібито у ньому "повністю відбивається воля місцевих жителів".

КНДР запевняє, що поважає "волевиявлення мешканців Донецької та Луганської народних республік, Херсонської та Запорізької областей". При цьому влада Північної Кореї досі не визнає право жителів Південної Кореї на створення власної держави.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті