Північна Корея ухвалила закон про нанесення превентивного ядерного удару

Північна Корея ухвалила закон, що дозволяє їй завдавати превентивного ядерного удару по противнику "у разі загроз". Про це пише Кореспондент з посиланням на південнокорейське агентство Yonhap.

"Якщо система управління державними ядерними силами перебуває під загрозою через напад противника, ядерний удар з метою знищення сил противника, включаючи джерело провокації та командний пункт, наноситься автоматично та негайно за наперед схваленим планом", - цитує документ агентство.

Згідно з ухваленим документом, застосувати ядерну зброю північна Корея може, якщо здійснено: 

- напад на КНДР із застосуванням ядерної чи іншої зброї масового ураження, а також коли загроза такого нападу вважається "неминучою",

- напад на керівництво держави та керівників командування ядерними силами,

- напад на стратегічні об'єкти країни. 

Крім того, завдати превентивного удару в КНДР мають намір, якщо "виникне необхідність оперативно запобігти розширенню масштабів війни, а також для захоплення ініціативи у війні".

Пхеньян також заявив, що володіння ядерною зброєю є її "законним та невід'ємним правом". 

Як повідомлялося раніше, РФ попросила Північну Корею допомогти з постачанням боєприпасів.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті