Сервіс для створення сайтів Wix з 12 вересня заблокує акаунти для громадян РФ

Платформа для створення сайтів Wix заблокує російським громадянам доступ до своїх сервісів. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times з посиланням на сайт компанії Wix.

Повідомляють, що обмеження набудуть чинності 12 вересня і торкнуться як безкоштовних, так і преміум-акаунтів. Згідно з повідомленням служби підтримки, після блокування всі сайти, що належать власнику акаунта, будуть зняті з публікації. Водночас користувачі можуть перенести свій домен до іншого реєстратора доменів або на інший хостинг, що дасть їм змогу продовжувати керувати своїм доменом і «підтримувати свою присутність онлайн без перебоїв». 

«Якщо ви не є резидентом Росії і вважаєте, що на вас не повинні поширюватися нові правила, які вимагають від Wix припинити надання послуг резидентам Росії, ви можете подати заявку на звільнення від них, надавши докази свого нерезидентства», - зазначили у Wix.  

Власники заблокованих акаунтів, які бажають оскаржити це рішення, повинні будуть зв'язатися з командою супроводу Wix і надати «докладне пояснення» того, що вони не є резидентами РФ, йдеться на сайті компанії.

Раніше про припинення роботи в Росії з 12 вересня заявив розробник програмного забезпечення (ПЗ) для маркетологів Hubspot. У понеділок, 9 вересня, сервіс по роботі з нотатками і базами даних Notion відключив доступ до акаунтів користувачів з Росії. Зі свого боку Google 9 вересня відключив у РФ хмарний сервіс BigQuery - масштабоване сховище для роботи з Big Data. 12 червня США заборонили надавати послуги у сфері програмного забезпечення, IT-консультування та проектування будь-якій особі в РФ. 

Як повідомлялося, у Росії інженеру дали три роки в'язниці за «українські» написи на бирках ключів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті