Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Президент Сербії Александар Вучич скликав 11 грудня засідання Ради національної безпеки і привів армію у стан повної бойової готовності. Про це повідомляє сербське видання РТС.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Після погроз Альбіна Курті про напад на сербів на барикадах усіма доступними засобами, президент Александар Вучич скликав термінове засідання Ради національної безпеки", – повідомляє видання.
Із посиланням на неофіційні джерела видання передає, що прем'єр-міністр Косова Курті начебто зв’язався з представниками США, Британії, Франції, Німеччини та Італії у Косові та повідомив, що поставив ультиматум сербам у провінції не пізніше вечора 11 грудня зняти барикади з автошляхів на півночі Косова і Метохії.
"В іншому випадку у ситуацію втрутиться поліція Косова", – попередив він.
Нагадаємо, 1 листопада війська Сербії вже приводилися у стан підвищеної боєздатності через ситуацію в Косово.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту