Сепаратистська "Віагра": у "ДНР" для підвищення сексуального захоплення хочуть продавати "кривавого молюска"

Влада "ДНР" розраховує отримати мільярди рублів за рахунок продажу так званого "кривавого молюска", що підвищує потенцію. Такий висновок можна зробити з публікації ДАН, офіційного інформаційного ЗМІ окупованої частини Донецької області.

"Кривавий молюск, що підвищує сексуальне захоплення, може стати "золотою жилою" Приазов'я", - так озаглавили місцеві журналісти свій "економічний прогноз".

Начебто ростовські вчені встановили, що кривавий молюск (Anadara kagoshimensis) є перспективним об'єктом лову в Азовському морі. Він використовується не тільки в їжу як делікатес, але і служить дуже потужним афродизіаком. Фахівці Азовського НДІ рибного господарства запевняють, що у 2023 році можна виловити 1,5 тис. тонн цієї азовоморської "Віагри". Вартість одного кілограма молюска сягає тисячі рублів. Таким чином, річний обсяг видобутку на роздрібному ринку вчені оцінюють у 1.5 млрд. рублів.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті