Сенатор підтвердив, що США можуть почати відправлення Україні військової техніки, зокрема далекобійних ракет ATACMS, до кінця наступного тижня 

США можуть почати відправлення Україні військової техніки, зокрема далекобійних ракет ATACMS, до кінця наступного тижня. Про це в інтерв'ю телекомпанії CBS News заявив голова комітету з розвідки Сенату США демократ Марк Ворнер.

Він визнав, що військова допомога мала бути відправлена Україні "півроку тому", але через обставини, що склалися, "зараз найкращий час - наступного тижня".

Він сподівається на якнайшвидше ухвалення законопроєкту про допомогу Україні у Верхній палаті Конгресу США і підписання його президентом Байденом.

"Щойно це надійде на підпис президенту, у вівторок або середу, поставки мають розпочатися буквально відразу, включно з ATACMS більшої дальності", - упевнений сенатор. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті