Сенат США ухвалить законодавчий пакет із допомогою Україні за скороченою процедурою

Законодавчий пакет, який включає допомогу Україні, буде ухвалено Сенатом США за скороченою процедурою. Про це повідомляє LIGA.net ввечері 23 квітня.

"Сенат США підтримав клопотання лідера демократичної більшості в Сенаті Чака Шумера "про завершення дебатів" (за 80, проти 19. - "ОстроВ"), що дозволить ухвалити законодавчий пакет із допомогою Україні за скороченою процедурою", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що до цього сенатор-республіканець Майк Лі вніс поправку, яка могла б затягнути розгляд законопроєкту, але її відхилили.

"Далі обговорення і фінальне голосування, на яке потрібно лише 50 голосів", - йдеться також у повідомленні.

"Після нинішнього процедурного рішення сенатори матимуть 30 годин (але не більше години на кожного) для обговорення законопроєкту, після чого буде проведене остаточне голосування. Там для ухвалення рішення достатньо простої більшості голосів", - уточнює "Європейська правда".

Раніше повідомлялось, що Палата представників Конгресу США схвалила законопроект про надання допомоги Україні на $61 млрд.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті