Сенат США ухвалить законодавчий пакет із допомогою Україні за скороченою процедурою

Законодавчий пакет, який включає допомогу Україні, буде ухвалено Сенатом США за скороченою процедурою. Про це повідомляє LIGA.net ввечері 23 квітня.

"Сенат США підтримав клопотання лідера демократичної більшості в Сенаті Чака Шумера "про завершення дебатів" (за 80, проти 19. - "ОстроВ"), що дозволить ухвалити законодавчий пакет із допомогою Україні за скороченою процедурою", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що до цього сенатор-республіканець Майк Лі вніс поправку, яка могла б затягнути розгляд законопроєкту, але її відхилили.

"Далі обговорення і фінальне голосування, на яке потрібно лише 50 голосів", - йдеться також у повідомленні.

"Після нинішнього процедурного рішення сенатори матимуть 30 годин (але не більше години на кожного) для обговорення законопроєкту, після чого буде проведене остаточне голосування. Там для ухвалення рішення достатньо простої більшості голосів", - уточнює "Європейська правда".

Раніше повідомлялось, що Палата представників Конгресу США схвалила законопроект про надання допомоги Україні на $61 млрд.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті