Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Сенат США сьогодні, 23 квітня (24 квітня - за Києвом), схвалив законопроект про надання допомоги Україні. Тепер документ повинен підписати президент США Джо Байден.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Під час голосування за законопроект, що передбачає надання Україні допомоги на 61 млрд доларів, у фіналі 79 сенаторів віддали свої голоси "за". Проти - 18 сенаторів.
Даний законопроект передбачає виділення фінансів на допомогу Україні на загальну суму в більш як 60 мільярдів доларів. Зокрема 49,9 млрд доларів передбачено на оборонні видатки, 1,57 млрд буде направлено на економічну допомогу і ще 400 млн на захист кордонів та гуманітарне розмінування. Водночас законопроект передбачає 7,8 млрд доларів прямої бюджетної підтримки, але ці гроші будуть надані як кредит. Його умови будуть визначені окремим договором.
Законопроект буде негайно підписаний президентом США. Після цього, Вашингтон в найкоротший термін повинен виділити Україні новий пакет військової допомоги.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту