Селище з унікальним джерелом Стара Краснянка на Луганщині рашисти перетворили на черговий полігон великогабаритного сміття

Окуповане селище Стара Краснянка екс-Кремінського (після адмінреформи Сватівського) району в Луганській області практично повністю перетворилось руїни. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 15 березня.

"Такий вигляд має окуповане селище Стара Краснянка у Кремінському районі на Луганщині", – сказано в повідомленні.

До повномасштабного рашистського вторгнення це село вабило мешканців Луганщини й туристів унікальним джерелом Серафима Саровського. Цю свердловину було відкрито на початку 1970-х років. За добу криниця дає понад 172 кубометрів води. Наявність іонів срібла в цій воді перевищує норму у декілька разів.

Селища знаходиться біля трасі, яка єднає Донецьку й Харківську області з Луганщиною. Тому біля свердловини завжди стояла черга з автомобілів тих, хто хотів набрати води. Свердловина була не лише місцем забору питної води, а й місцем духовного очищення. Біля джерела встановлено пам'ятний хрест преподобному старцю і пророку Серафиму Саровському.

Практично перед повномасштабним вторгненням місцевий підприємець відкрив у селищі міні-готель "Уют" у стилістиці мисливського будинку.

Раніше повідомлялося, що 14 березня 2022 року у Старій Краснянці невідомі у військовій формі розстріляли мирних жителів.

Раніше також було опубліковано відео, яке демонструє, що в окупованому Рубіжному на Луганщині росте кладовище, де ховають непізнаних загиблих: тут сотні людей лежать.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті