Селище з унікальним джерелом Стара Краснянка на Луганщині рашисти перетворили на черговий полігон великогабаритного сміття

Окуповане селище Стара Краснянка екс-Кремінського (після адмінреформи Сватівського) району в Луганській області практично повністю перетворилось руїни. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 15 березня.

"Такий вигляд має окуповане селище Стара Краснянка у Кремінському районі на Луганщині", – сказано в повідомленні.

До повномасштабного рашистського вторгнення це село вабило мешканців Луганщини й туристів унікальним джерелом Серафима Саровського. Цю свердловину було відкрито на початку 1970-х років. За добу криниця дає понад 172 кубометрів води. Наявність іонів срібла в цій воді перевищує норму у декілька разів.

Селища знаходиться біля трасі, яка єднає Донецьку й Харківську області з Луганщиною. Тому біля свердловини завжди стояла черга з автомобілів тих, хто хотів набрати води. Свердловина була не лише місцем забору питної води, а й місцем духовного очищення. Біля джерела встановлено пам'ятний хрест преподобному старцю і пророку Серафиму Саровському.

Практично перед повномасштабним вторгненням місцевий підприємець відкрив у селищі міні-готель "Уют" у стилістиці мисливського будинку.

Раніше повідомлялося, що 14 березня 2022 року у Старій Краснянці невідомі у військовій формі розстріляли мирних жителів.

Раніше також було опубліковано відео, яке демонструє, що в окупованому Рубіжному на Луганщині росте кладовище, де ховають непізнаних загиблих: тут сотні людей лежать.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті