СБУ знайшла докази фінансування росгвардії компаніями дружини Віктора Медведчука

Слідчі Служби безпеки України встановили залученість дружини проросійського політика Віктора Медведчука Оксани Марченко до фінансування російських силових структур. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Служба безпеки ліквідувала масштабну схему підпільного фінансування російських окупаційних угруповань з боку громадян України. Зокрема, до організації оборудки причетна Оксана Марченко, дружина підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука. Саме вона є кінцевим бенефіціаром мережі київських компаній і підприємства у Ялті, які переводили мільйонні суми на рахунки росгвардії та мвд рф в окупованому Криму", - розповіли в СБУ.

Гроші компанії Марченко платили рашистам нібито за охорону нерухомості на території Кримського півостріву. Крім того, регулярно здійснювалися податкові платежі. Сумарно родина Медведчука та Марченко заплатила до російського бюджету суму, еквівалентну 50 мільйонам гривень.

Під час 11 обшуків на об’єктах  нерухомості дружини Медведчука, офісах її київських компаній та за адресами проживання їхніх топменеджерів співробітники СБУ виявили:

▪️ документи, комп’ютери, флешки та мобільні телефони із доказами оборудок,

▪️ печатки та банківські картки, які використовували у незаконній діяльності.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада позбавила мандатів Медведчука, Деркача та ще двох депутатів ОПЗЖ. 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті