СБУ затримала військовослужбовця ТЦК, підозрюваного в незаконному переправленні осіб через кордон

Служба безпеки України під час слідчих дій у справі ексочільника Чернігівської обласної ВЛК Ігоря Кодовбецького затримала військовослужбовця Чернігівського обласного ТЦК і СП, повідомляє Оперативне командування "Північ" у телеграм-каналі.

Затриманий військовослужбовець ТЦК підозрюється у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань), ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. За ним триває досудове слідство, військовослужбовець перебуває під вартою.

"Керівництво та особовий склад оперативного командування "Північ" категорично засуджують протиправні вчинки та всіляко сприятимуть проведенню розслідування. Крім того, у Чернігівському обласному ТЦК і СП призначено службове розслідування з метою з'ясування всіх обставин події", - йдеться в повідомленні.

Відповідно до розпорядження начальника Чернігівського обласного ТЦК і СП у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Чернігівщини систематично проводять заходи щодо недопущення корупційних правопорушень та запобігання злочинним діям.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті