СБУ затримала старосту села на Київщині: надав рашистам маршрути доріг для наступу на столицю

Служба Безпеки України затримала одного зі старост у селі на Київщині, який скоординував наступ рашистів на Київ у лютому минулого року. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Староста селища Озера Гостомельської громади 24 лютого зорієнтував на місцевості окупаційні угруповання рф під час їхнього наступу на Київ. Він надав загарбникам маршрути доріг, які ведуть на Мощун та Гостомель. 

"У подальшому зрадник супроводжував російські батальйонно-тактичні групи, які штурмували обидва українських селища і намагались прорватися до Києва. Також під час захоплення частини регіону він отримав від агресора автомат АК-74С та нарукавну пов’язку білого кольору, як розпізнавальний знак російських окупантів. У такому «вигляді» особисто брав участь у патрулюванні місцевих населених пунктів і «зливав» до штабу загарбників адреси помешкань українських патріотів", - розповіли в СБУ.

Також староста організовував «розквартирування» особового складу зс рф в оселях людей, які виїхали з району і передавав загарбникам комунальний автотранспорт. Після звільнення регіону зрадник залишився у селищі, сподіваючись уникнути правосуддя.

Зловмиснику інкримінують державну зраду в умовах воєнного стану. 

Як повідомлялося раніше, трьом прокремлівським блогерам, які дискредитують ЗСУ та готують фейки для токшоу Соловйова, повідомлено про підозру.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті