СБУ затримала зрадницю, яка передавала спецслужбам РФ координати ЗСУ, отримані від свого чоловіка-військового

СБУ викрила зрадницю, яка передавала спецслужбам РФ координати ЗСУ, отримані від її чоловіка-військовослужбовця. Про це повідомляється в Телеграм-каналі відомства 2 вересня.

"Інформаторка надавала російським спецслужбам дані про розташування військових об’єктів і техніки Збройних сил України вздовж лінії фронту поблизу Донецької та Запорізької областей", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що зрадниця – 31-річна мешканка Дніпропетровської області, котра розпочала роботу на ворога у травні.

Підкреслюється, що вона пішла на такий крок попри те, що перебуває у шлюбі з військовослужбовцем ЗСУ і має з ним спільного сина.

"Її чоловік, будучи на східному фронті, регулярно перераховував гроші на утримання дитини", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що зловмисниця використовувала свого чоловіка "в темну": випитувала дані про розташування його військової частини та інших угруповань ЗСУ на передових позиціях.

Уточнюється, отриману інформацію вона передавала через месенджери до військової розвідки РФ, де її використовували для артилерійських та авіаударів.

"Зрадницю затримали після чергової передачі даних, – повідомляє СБУ. – Слідчі повідомили їй про підозру".

Раніше повідомлялось, що заблоковано мережу агітаторів, які зі Львова працювали на бойовиків "ЛНР".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
31.12.2025
16:00

Владислав Селезньов:  Думаю, у 2026 році ми так само будемо бачити повзучий наступ російської армії

Колишній речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в інтерв’ю "ОстроВу" розповів про ситуацію на фронті станом на кінець року, оцінив наслідки боїв на Донецькому та Запорізькому напрямках...
Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Всі статті