СБУ затримала помічника чинного депутата ВР, який хотів стати гауляйтером РФ у випадку окупації Черкащини

Співробітники Служби безпеки затримали депутата Черкаської міськради, який очолював фракцію "ОПЗЖ" до заборони цієї партії, і водночас працював помічником чинного нардепа. Про це повідомляється в Телеграм-каналі відомства 3 серпня.

"Чоловік не лише виправдовував агресію рф проти нашої держави, а й планував очолити окупаційну адміністрацію на Черкащині, якби ворогу вдалося захопити регіон", – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що з однією з поплічниць вони проводили інформаційно-підривну діяльність на користь РФ, стверджуючи, що війна в Україні – це виключно внутрішній громадянський конфлікт.

Підкреслюється, що фігуранти справи вважали недоцільним спротив агресору, чекали на окупацію міста і засуджували діяльність військово-політичного керівництва України.

"Однак, коли зловмисник зрозумів, що ЗСУ успішно протидіють армії рф і звільняють окуповані території, то спробував втекти за кордон, – сказано в повідомленні. – СБУ затримала депутата напередодні виїзду в США".

Уточнюється, що обом пропагандистам повідомлено про підозру.

Раніше повідомлялось, що СБУ затримала диверсанта, який коригував вогонь по аеродромах Дніпропетровщини.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті