СБУ затримала диверсанта, який коригував вогонь по аеродромах Дніпропетровщини (ВІДЕО)

Служба безпеки України провела успішну операцію із затримання диверсанта, який коригував ворожий вогонь по аеродромах Дніпропетровської області, - повыдомляє прес-центр СБУ 3 серпня.

"СБУ затримала російського агента, який збирав дані для коригування ракетних ударів по аеродромам Дніпропетровщини", - йдеться у повідомленні.

Також агент фсб  приховано збирав розвіддані щодо функціонування об’єктів Придніпровської залізниці, місць дислокації та переміщення підрозділів ЗСУ  і Тероборони.

"За даними контррозвідки СБУ, зібрані відомості зловмисник передавав представнику спецслужб рф через закриті канали зв’язку. У своїх «доповідях» він детально описував кожен об’єкт із прилеглою територією, вказував його координати з фото- і відеофіксацію. Окупанти використовували цю інформацію для планування диверсій і масованих артобстрілів по  інфраструктурі", - йдеться у заяві СБУ.

За даними слідства, зрадником є працівник однієї з приватних охоронних фірм Дніпра. Після початку повномасштабної агресії рф він був завербований кадровим співробітником фсб, отримавши «пропозицію» про співпрацю через месенджер. У затриманого виявили засоби зв’язку з доказами злочинних дій.

Як повідомлялося раніше, СБУ затримала коригувальника вогню по Миколаєву. 

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті