СБУ затримала бойовика "днр", який стріляв по мирному населенню Херсону

Служба Безпеки України затримала російського бойовика терористичної організації "днр", який здійснював воєнні злочини проти мирного населення у Херсоні. Про це повідомляє Телеграм-канал СБУ. 

За даними слідства, затриманим є мешканець міста Жданівка Донецької області, який у 2014 році добровільно приєднався до підконтрольних країні-агресору незаконних збройних формувань. Згодом отримав «паспорт» місцевої окупаційної адміністрації.

На початку повномасштабного вторгнення зрадника «відрядили» до полку «народної міліції «днр». Там він брав активну участь у бойових діях проти украинских Сил оборони на Херсонському напрямку.

Крім того, встановлено факти його стрільби по мирних мешканцях, з яких він хотів вибити зізнання у нібито їх причетності до українських партизанів чи ДРГ. 

Наразі йому вже повідомлено про підозру ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України та обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, - розповіли в СБУ.

Як повідомлялося раніше, СБУ довела до судового вироку справу танкіста, який стріляв по мирних будинках мешканців Маріуполя

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Всі статті