СБУ виявила 12 колаборантів, які фабрикували карні справи на українців під час окупації Херсонщини

Служба безпеки України оприлюднила імена 12 колаборантів, які співпрацювали з МВС РФ та фабрикували справи на патріотично налаштованих херсонців. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Серед ідентифікованих колаборантів 30-річна мешканка обласного центру, яка добровільно погодилась стати «слідчим» в одному з «райвідділів» псевдоустанови. Перебуваючи на «посаді», вона брала участь у незаконних затриманнях та ув’язненні місцевих жителів, які чинили супротив окупантам. Для цього займалася «серійним» фабрикуванням справ проти мешканців захоплених районів області. Також вона причетна до пограбування особистого майна людей під час проведення «обшуків» у їхніх оселях", - йдеться у повідомленні СБУ.

Також в ході слідчих дій, було викрито трьох колишніх правоохоронців, які підтримали російську збройну агресію та вступили до лав окупантів. Їх призначили до створеного загарбниками «експертно-криміналістичного центру», який відповідальний за підробку експертиз у «карних справах» проти українських патріотів.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили їм та іншим фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Наразі зловмисники переховуються від правосуддя у захоплених районах на півдні України.

Втім, співробітники СБУ знають про місця перебування ворожих поплічників і проводять комплексні заходи для притягнення їх до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Як повідомлялося раніше, СБУ на Київщині затримала адвоката-зрадника, який збирав дані для росіян

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті