СБУ викрила ворожих коригувальників вогню у Донецькій та Харківській областях

Співробітники Служби Безпеки України викрили коригувальників рашистів у Донецькій та Харківській областях. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

Про підозру повідомлено чотирьом громадянам. За даними слідства, співробітники ФСБ завербували двох громадян України, які проживали на території РФ.

"На виконання завдань кураторів останні залучили чотирьох мешканців Донецької та Харківської областей, а також ще двох прихильників окупантів, які наразі проживають у РФ. З метою передачі розвідувальної інформації використовувались акаунти у месенджері під псевдонімами. Задля конспірації частина повідомлень була зашифрована. Куратори давали агентам завдання та, отримавши необхідні дані, надсилали їх представникам спецслужби країни-агресора", - йдеться у повідомленні.

Агенти рашистів збирали інформацію про місця дислокації військової техніки, блокпостів та вогневих позицій ЗСУ, а після «прильотів» підтверджували дані та надсилали фото і відео. 

Гонорари російські куратори виплачували в рублях. Один із цих посібників пропонував себе на посаду "народного мера Дружківки" у випадку окупації міста.

 
Як повідомлялося раніше, у Краматорську та Слов'янську сталася серія вибухів

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті