СБУ в Житомирі затримала вербувальника з "Вагнера", який збирав дані про систему відеоспостереження

Служба безпеки України затримала агента так званої "ПВК "Вагнер", який збирав дані про систему відеоспостереження в Житомирі. Про це 23 березня повідомила пресслужба СБУ.

"Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного російського агента в результаті спецоперації на Житомирщині. Зловмисником виявився колишній заступник командира однієї з українських військових частин, який ще на початку 1990-х років пішов у відставку", - повідомили силовики.

Повідомляється, що чоловік почав співпрацювати з росіянами в липні минулого року. Саме тоді розвідувальний підрозділ так званої "ПВК "Вагнер" залучив його до негласної співпраці. Зокрема, він займався дистанційним вербуванням до "ПВК" через заборонену соцмережу "Вконтакте".

"За вказівкою агресора він збирав розвіддані про переміщення підрозділів ЗСУ, а також "цікавився" персональними даними чинного командного складу українських військ у регіоні", - додали в СБУ.

Крім того, він фіксував координати вуличних систем відеоспостереження, які розташовані поблизу будівель органів державної влади та правоохоронних органів.

Контррозвідники СБУ затримали зрадника напередодні спроби втечі за кордон. Під час обшуку за місцем проживання затриманого виявлено ноутбук, мобільний телефон і карти регіону, які він використовував у підривній діяльності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Кіровоградщині затримано агентку РФ, яка розвідувала локації підприємств оборонпрому.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті