СБУ в Житомирі затримала вербувальника з "Вагнера", який збирав дані про систему відеоспостереження

Служба безпеки України затримала агента так званої "ПВК "Вагнер", який збирав дані про систему відеоспостереження в Житомирі. Про це 23 березня повідомила пресслужба СБУ.

"Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного російського агента в результаті спецоперації на Житомирщині. Зловмисником виявився колишній заступник командира однієї з українських військових частин, який ще на початку 1990-х років пішов у відставку", - повідомили силовики.

Повідомляється, що чоловік почав співпрацювати з росіянами в липні минулого року. Саме тоді розвідувальний підрозділ так званої "ПВК "Вагнер" залучив його до негласної співпраці. Зокрема, він займався дистанційним вербуванням до "ПВК" через заборонену соцмережу "Вконтакте".

"За вказівкою агресора він збирав розвіддані про переміщення підрозділів ЗСУ, а також "цікавився" персональними даними чинного командного складу українських військ у регіоні", - додали в СБУ.

Крім того, він фіксував координати вуличних систем відеоспостереження, які розташовані поблизу будівель органів державної влади та правоохоронних органів.

Контррозвідники СБУ затримали зрадника напередодні спроби втечі за кордон. Під час обшуку за місцем проживання затриманого виявлено ноутбук, мобільний телефон і карти регіону, які він використовував у підривній діяльності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Кіровоградщині затримано агентку РФ, яка розвідувала локації підприємств оборонпрому.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті