СБУ викрила "суддю" з окупованої Євпаторії, який сприяв депортації кримчан до Сибіру (ФОТО)

СБУ викрила "суддю" з окупованої Євпаторії, який сприяв новій депортації кримчан до Сибіру. Про це повідомило відомство у своєму Телеграм-каналі 5 листопада.

"Служба безпеки продовжує системно викривати зрадників і колаборантів, які перебувають у тимчасово захоплених районах нашої держави, – йдеться у повідомленні. – У результаті багатоетапних слідчо-оперативних дій за співпрацю з РФ повідомлено про підозру ще двом високопосадовцям".

Уточнюється, що серед них – колишній суддя з тимчасово окупованого Криму. Після захоплення українського півострова він добровільно приєднався до загарбників, за це вони призначили його так званим "судьей Евпаторийского городского суда".

Зазначається, що, перебуваючи на "посаді", ворожий поплічник приймав незаконні рішення щодо примусового видворення місцевих жителів до віддалених регіонів РФ, включаючи Сибір.

Підкреслюється, що він призначав "судові" вироки за нібито порушення діючих "законів" країни-агресора.

Уточнюється, що тим самим "суддя" окупаційного органу грубо порушував українське законодавство та міжнародне гуманітарне право.

"На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили зловмиснику про підозру за ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що зрадники у звільнених селах Луганщини встановлені, двох затримано.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті