СБУ проводить обшуки у Києво-Печерській лаврі

СБУ проводить обшуки у Києво-Печерській лаврі вранці 9 лютого. Про це повідомили адвокат чоловічого монастиря Києво-Печерської лаври Микита Чекман у Телеграм та "Суспільне".

"Щойно повідомили, що до Києво-Печерської лаври прибули працівники СБУ з метою проведення обшуку", - написав Чекман о 6:07. 

"Служба безпеки прийшла до священнослужителя, який координував постановочні акції протесту під час повернення майна Лаври державі", - цитує "Суспільне" своє джерело.

Крім того, "Суспільне" посилається на розмову з Чекманом.

"Фактично обшук завершено, далі особу викликали з адвокатом на процесуальні дії безпосередньо в управілння СБУ. Наскільки мені відомо, цей монах вів активну позицію, просив людей осилити молитви, приходити до Лаври. Можливо з цим пов'язано, незрозуміло. Цей монах служив у Лаврі приблизно 20 років", - сказав "Суспільному" Чекман.

Раніше з посиланням на Чекмана повідомлялось, що в лідера УПЦ МП митрополіта Павла діагностували інфаркт.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті