Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Путін не хоче миру, відповідь Росії на дипломатію - це більше ракет і руйнувань. Цей смертоносний ланцюг повторюваних масових російських ударів буде повторюватися доти, доки ми не допоможемо Україні його розірвати. Повідомлення про використання Росією ракети «Орєшнік» є явною ескалацією проти України і покликані попередити Європу і США", - написала в соцмережі X глава дипломатії Євросоюзу Кая Каллас, повідомляє 9 січня Телеграм-канал "DW Главное".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
«Країни ЄС повинні збільшити свої запаси протиповітряної оборони і негайно приступити до дій. Ми також повинні ще більше підвищити ціну цієї війни для Москви, в тому числі шляхом посилення санкцій», - підкреслила Кая Каллас.
«Росія продовжує неспровоковану ескалацію ситуації», - сказав офіційний представник уряду Німеччини на прес-конференції в Берліні. Він додав, що виправдання РФ за застосування гіперзвукової ракети «Орєшнік» вже було спростовано.
Як повідомлялося, СБУ показала уламки «Орешника», яким РФ атакувала Львівщину.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту