СБУ повідомила про підозру київському бізнесмену: сплатив до бюджету РФ податків на 50 мільйонів

Служба Безпеки України оголосила про підозру одному із київських бізнесменів, який заплатив до бюджету РФ податків на 50 мільйонів рублів. Про це повідомляє пресслужба СБУ 29 серпня.

Власник компанії, яка імпортує і продає в Україні кліматичну техніку зі Східної Азії, має ще дві торгівельні компанії у Москві. 

"Напередодні повномасштабного вторгнення росії він виїхав до однієї з європейських країн, звідки координує свій бізнес, у тому числі на території країни-агресора. Саме за вказівкою бізнесмена підконтрольні йому російські компанії продовжили свою комерційну діяльність після 24 лютого 2022 року і перераховували мільйонні суми до бюджету рф у вигляді податків. Таким чином тільки протягом минулого року він профінансував державну казну країни-агресора на понад 50 млн російських рублів", - розповіли в СБУ.

Фактичне "операційне" управління підприємствами, зокрема в росії, здійснювала із Києва фінансова директорка столичної компанії фігуранта.

Тепер зловмисникам загрожує до 12 років з конфіскацією майна. 

Як повідомлялося раніше, у керівництві СБУ відбулись кадрові перестановки

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті