СБУ нейтралізувала російських диверсантів і передала ЗСУ понад 700 координат для ураження окупантів

СБУ нейтралізувала російських диверсантів і передала українським військовим понад 700 координат для вогневого ураження окупантів на східному фронті. Про це повідомляється в Телеграм-каналі відомства 11 серпня.

"Служба безпеки проводить посилену контрдиверсійну "зачистку" прифронтових районів на сході України, – сказано в повідомленні. – У ході масштабних оперативних дій на Харківщині протягом останнього тижня викрито більше ніж 60 зрадників і колаборантів, які співпрацювали з окупантами та виправдовували збройну агресію РФ".

Уточнюється, що в результаті спецоперацій СБУ вдалось отримати і передати підрозділам Збройних Сил України понад 700 координат для вогневого ураження командних пунктів, скупчення особового складу, важкого озброєння та складів із боєприпасами загарбників.

Підкреслюється, що співробітники Служби безпеки також нейтралізували диверсантів, серед яких були колишні правоохоронці.

"Зловмисники збирали розвіддані про розташування українських військ та стратегічно важливі об’єкти критичної інфраструктури регіону, – сказано в повідомленні. – Отримані матеріали окупанти використовували для масованих ракетно-артилерійських обстрілів Харківщини".

Раніше повідомлялось, що СБУ затримала військового експерта, який виявився російським агентом.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті