СБУ нейтралізувала два канали обігу зброї у столичному та центральному регіонах України (ФОТО)

У ході контрдиверсійної «зачистки» столичного регіону співробітники Служби безпеки ліквідували два потужних канали нелегального переправлення бойових засобів ураження на територію Києва. Про це повідомляє пресс-центр СБУ у Телеграм 24 серпня.

Як повідомляється, у Києві нейтралізовано зловмисників, які намагались продати в столиці партію засобів ураження.

Серед вилученого у затриманих: 12 бойових гранат, 6 пістолетів різних марок, гвинтівку, понад 270 набоїв різного калібру, комплектуючі до стрілецької зброї, понад 1,2 млн грн, одержаних злочинним шляхом.

Іншого зловмисника затримано на спробі прихованого переправлення озброєнь з одного з прифронтових районів сходу України.

Під час огляду його транспортного засобу правоохоронці виявили: 14 бойових гранат Ф-1 та РГД із запалами до них, 25 підривників, 2 автомати Калашникова АК-74, 24 постріли до підствольного гранатомета, 14 сигнальних ракет, понад 3 тис. набоїв різного калібру.

Як повідомлялось раніше, СБУ завадила рашистам організувати показові акції протесту на День незалежності України. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті