САП завершила слідство щодо розкрадання коштів керівництвом студії Довженка

Слідчі Спеціальної антикорупційної прокуратури завершили слідство по справі про розкрадання коштів керівництвом кіностудії імені Довженка. Про це повідомляє прес-служба відомства 15 березня.

За даними слідства, у листопаді 2018 року ДП «Кіностудія ім. О. Довженка» оголосило відкриті торги із закупівлі телевізійного та аудіо-візуального обладнання. Переможцем у тендері стала наперед визначена компанія, з якою було укладено договір, що не передбачав санкцій за порушення термінів постачання обладнання. Обладнання для кіностудії мали поставити до кінця 2018 року, проте фактично кіностудія отримала частину обладнання лише у квітні 2019 року. Незважаючи на це, головний інженер посприяв у тому, щоб держпідприємство сплатило приватній компанії усю суму коштів, передбачену умовами договору.

За непоставлене обладнання кіностудія сплатила понад 4,4 млн грн.

Підозрювані у цьому злочині - колишній інженер державного підприємства та генеральний директор приватної компанії. Їм загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Як повідомлялося раніше, у конкурсі на посаду директора Довженко-центру перемогла Олена Гончарук.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті