Санкції G7 проти росії: США додають 71 компанію до чорного списку

США додали 71 компанію до торговельного чорного списку за підтримку росії. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на Reuters.

До чорного списку увійшли 69 російських юридичних осіб, а також одна з Вірменії та одна з Киргизстану.

Новий експортний контроль спрямований на нафтогазові проекти в росії та Білорусі, повідомляє Міністерство торгівлі США. Серед інших компаній – авіаремонтні та заводи з виробництва запчастин, порохові, тракторні та автомобільні заводи, інженерні центри в росії.

Ці дії є частиною останнього раунду санкцій і експортного контролю з боку Сполучених Штатів та інших країн у відповідь на вторгнення росії в Україну. Вони спрямовані на погіршення промислової бази росії та її здатності вести війну.

Нові кроки відбулися після того, як Сполучені Штати та решта великих економік «Групи семи» погодилися посилити санкції проти росії під час зустрічі в Японії.

США та коаліція з 37 інших країн запровадили безпрецедентний експортний контроль щодо росії після її неспровокованого нападу на Україну в лютому 2022 року.

19 травня лідери країн G7 зобов’язалися й надалі скорочувати прибутки росії, які йдуть на фінансування війни проти України. Це планується робити в тому числі подальшим обмеженням доходів від експорту енергоносіїв та видобувних спроможностей.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті