З початку деокупації на Харківщині зареєстровано 3535 військових злочинів

На звільнених ЗСУ територіях Харківської області працівники вибухотехнічної служби Нацполіції продовжують обстеження та розмінування населених пунктів, і з початку деокупаційних заходів вони відпрацювали вже близько 1 967,6 га території. Про це повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області 8 грудня.

"Співробітниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 1 967,6 га. Вилучено 26 801 вибухонебезпечний предмет, знищено – 4 501", - йдеться у повідомленні. 

Крім того, слідчі Нацполіції України зареєстрували 3535 воєнних злочинів, скоєних загарбниками під час окупації. З цих кримінальних проваджень переважна більшість (3127) зареєстрована за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) КК України. Ще 350 кримінальних проваджень розпочато за ст.111-1 (колабораційна діяльність) КК України.

Минулої доби 7 грудня правоохоронці разом із військовими на блокпостах перевірили понад 3 700 машин

За підозрою у причетності до диверсійно-розвідувальних груп та проведення пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів поліції було доставлено для перевірки 17 осіб.

Як повідомлялося раніше, на дофінансування деокупованих громад Харківщини буде скеровано 300 мільйонів.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті