З початку деокупації на Харківщині зареєстровано 3535 військових злочинів

На звільнених ЗСУ територіях Харківської області працівники вибухотехнічної служби Нацполіції продовжують обстеження та розмінування населених пунктів, і з початку деокупаційних заходів вони відпрацювали вже близько 1 967,6 га території. Про це повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області 8 грудня.

"Співробітниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 1 967,6 га. Вилучено 26 801 вибухонебезпечний предмет, знищено – 4 501", - йдеться у повідомленні. 

Крім того, слідчі Нацполіції України зареєстрували 3535 воєнних злочинів, скоєних загарбниками під час окупації. З цих кримінальних проваджень переважна більшість (3127) зареєстрована за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) КК України. Ще 350 кримінальних проваджень розпочато за ст.111-1 (колабораційна діяльність) КК України.

Минулої доби 7 грудня правоохоронці разом із військовими на блокпостах перевірили понад 3 700 машин

За підозрою у причетності до диверсійно-розвідувальних груп та проведення пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів поліції було доставлено для перевірки 17 осіб.

Як повідомлялося раніше, на дофінансування деокупованих громад Харківщини буде скеровано 300 мільйонів.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті