З деокупрованими селами Сватівщини налагоджено стабільний зв'язок, готуються списки для видачі пенсії – Гайдай (ФОТО)

Зі звільненими селами Сватівського району Луганської області налагоджено стабільний зв'язок, готуються списки населення для видачі пенсії. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у своєму Телеграм-каналі 30 листопада.

"Налагоджено стабільний зв‘язок з деокупованими селами на Сватівщині, – сказано в повідомленні. – Готуємо списки для видачі пенсій".

Уточнюється, що 30 листопада Гайдай відвідав ці села.

"Спілкувався з мешканцями, які вирішили залишитися зимувати вдома, – повідомив очільник ОВА. – Найбільш людно в Невському – там зараз 138 осіб, 38 в Макіївці, близько 20 в Новолюбівці".

Підкреслюється, що тепер обласна влада має з мешканцями сіл постійний зв‘язок.

"Голова сільради добре налагодив комунікацію зі всіма людьми і зібрав всі потреби місцевих, над якими ми будемо оперативно працювати (дрова, будматеріали, теплі речі)", – зазначив Гайдай.

Повідомляється, що мешканцям привезли продукти та ліки із запасом, адже обстріли цих населених пунктів тривають.

"Готуємо списки для "Укрпошти", аби люди могли отримати пенсії", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що за місяць з Макіївки та Невського волонтери евакуювали понад 70 людей.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті