З чиновників Новосибірської області збирають гроші на "допомогу населенню Донбасу"

Муніципальним чиновникам у Новосибірській області пропонують перерахувати одноденну зарплату на користь регіонів Донбасу. Про це повідомляють регіональні ЗМІ.

"Прошу утримати з моєї заробітної плати кошти у сумі одноденного заробітку за вересень 2022 року як добровільне пожертвування для підтримки населення Біловодського району Луганської народної республіки", - сказано у зразку заяви, яку мають підписати новосибірські чиновники.

Формат "добровільної" допомоги негласно має "обов'язковий" характер. Кошти із зарплати просять перераховувати організації, яка займається людьми з інвалідністю.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті