З чиновників Новосибірської області збирають гроші на "допомогу населенню Донбасу"

Муніципальним чиновникам у Новосибірській області пропонують перерахувати одноденну зарплату на користь регіонів Донбасу. Про це повідомляють регіональні ЗМІ.

"Прошу утримати з моєї заробітної плати кошти у сумі одноденного заробітку за вересень 2022 року як добровільне пожертвування для підтримки населення Біловодського району Луганської народної республіки", - сказано у зразку заяви, яку мають підписати новосибірські чиновники.

Формат "добровільної" допомоги негласно має "обов'язковий" характер. Кошти із зарплати просять перераховувати організації, яка займається людьми з інвалідністю.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті