"З 9 жовтня не просунулися ні на метр". Біля Кримського мосту утворився гігантський затор (ФОТО)

Біля Кримського мосту між росією та окупованим Кримом утворилася гігантська пробка з вантажного автотранспорту. Про це повідомляє Телеграм-канал "BILD на русском".

За заявами окупаційних "влад", поки мостом можуть проїжджати тільки легкові автомобілі, проте відновити рух для вантажівок обіцяли наприкінці тижня.

В інтерв'ю ABC один із водіїв повідомив, що з 9 жовтня вони не просунулися ні на метр.

За словами водіїв, пропускна спроможність поромних переправ для вантажівок низька, від 20 до 40 на добу, а їхати через Маріуполь багато хто не готовий, у тому числі через стан доріг, брак палива чи грошей.

Супутниковий знімок: пробка з вантажних автомобілів біля Кримського мосту (MAXAR TECHNOLOGIES/REUTERS)

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті