Рютте на Мюнхенській безпековій конференції: Ми повинні припинити скиглити та нити щодо Трампа

Прем’єр Нідерландів Марк Рютте, який є головним претендентом на посаду генсека НАТО, заявив, що Європа повинна припинити скаржитися щодо можливого повернення Дональда Трампа на посаду президента США та зосередитися на тому, що вона може зробити для України. Про це повідомляє Reuters, - пише "ЄП",

"Ми повинні припинити скиглити та нити щодо Трампа. Це (результат виборів – ред.) залежить від американців. Я не американець і не можу голосувати в США. Ми маємо працювати з тим, хто знаходиться на танцполі", – сказав Рютте на Мюнхенській безпековій конференції.

За його словами, Європа в будь-якому випадку повинна витрачати більше на оборону та нарощувати виробництво боєприпасів, а не тільки тому, що Трамп може повернутися до влади.

Очільник уряду Нідерландів зазначив, що Європа має збільшити свою підтримку України, тому що це в її інтересах.

"І все це ниття й стогін щодо Трампа. Я чую це постійно протягом останніх кількох днів. Давайте припинимо це робити", – сказав Рютте, додавши, що після розмови з американськими політиками в Мюнхені у нього "обережний оптимізм" щодо того, що пакет військової допомоги США Україні, який застряг у Конгресі, врешті-решт буде ухвалено.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті