Рєзніков повідомив про змістовну розмову з головою Міноборони Естонії напередодні "Рамштайну"

Міністри оборони України та Естонії - Олексій Резніков і Ханно Певкур - провели телефонну розмову напередодні зустрічі у форматі "Рамштайн". Про це Резніков повідомив у Твіттер. 

"Був змістовний телефонний дзвінок із моїм другом міністром оборони Естонії Ханно Певкуром. Обговорили нові спільні проєкти, спрямовані на зміцнення обороноздатності України. Ми залишаємося на зв'язку і з нетерпінням очікуємо майбутньої зустрічі у форматі Ramstein", - написав Резніков.

"Дякую Естонії за те, що ви на нашому боці та надаєте непохитну підтримку українській армії", - зазначив він.

Як повідомлялося, Білий дім анонсував новий пакет військової допомоги Україні. 

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті